GEO-MI PRACOWNIA GEOLOGICZNA MICHAŁ MAŁUSZYŃSKI

Oferujemy pełną obsługę geologiczną inwestycji kubaturowych i liniowych, rozpoznanie podłoża gruntowego na etapie wstępnych prac projektowych, wykonanie opinii geotechnicznych, dokumentacji geologiczno-inżynierskich oraz innych dokumentacji geologicznych,  nadzór prac ziemnych oraz prac związanych z posadowieniem obiektów na etapie realizacji inwestycji. Oferujemy także prace z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej.

wiertnica

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Przyjmujemy zlecenia z terenu całego kraju.

Biuro firmy mieści się w Łodzi, przy ul. Rzgowskiej 92. Dogodna lokalizacja w centrum Polski jest naszym atutem przy współpracy z firmami, które swoim działaniem obejmują obszar całego kraju.

Działalność Pracowni Geologicznej GEO-MI oparta jest na przeprowadzaniu wstępnych prac projektowych, wykonywaniu badań geologicznych oraz przedstawianiu wyników tych prac w różnego rodzaju opracowaniach z zakresu geologii i ochrony środowiska.
Opracowania geologiczne, które wykonujemy w oparciu o aktualne normy, przepisy branżowe, mapy i literaturę geologiczną przez zespół osób posiadających pełne kwalifikacje w zakresie wykonywania, dozorowania i kierowania pracami geologicznymi (kategoria V i VII) oraz w zakresie dozorowania prac geologicznych i kierowania robotami geologicznymi (kategoria XII).

Gwarantujemy profesjonalizm wykonania oraz szybką realizację powierzonych nam zadań w atrakcyjnych cenach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie udzielimy Państwu niezbędnych informacji drogą telefoniczną lub mailową, odpowiemy także
na wszystkie pytania związane z usługami geologicznymi oraz problematyką ochrony środowiska i gospodarki wodnej.

o_nas_

SPECJALIZUJEMY SIĘ W WYKONYWANIU

GEOLOGIA

  • badania gruntów i wód gruntowych (wiercenia, sondowania, badania laboratoryjne
    i inne);
  • geologia inżynierska (projekt robót geologicznych, dokumentacja geologiczno – inżynierska);
  • geotechnika  (opinia geotechniczna, dokumentacja badań podłoża gruntowego, ocena warunków gruntowo – wodnych, sprawozdania z badań geologicznych);
  • wiercenia geologiczne (odwierty dla poszukiwania i rozpoznania złóż kopalin oraz dla badania gruntu)
  • hydrogeologia (projekt robót geologicznych, dokumentacja hydrogeologiczna).

OCHORNA ŚRODOWISKA

  • ochrona środowiska (badania zanieczyszczenia gruntu i wód gruntowych, ocena stanu środowiska gruntowo – wodnego);
  • operat wodnoprawny.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie udzielimy Państwu niezbędnych informacji drogą telefoniczną lub mailową, odpowiemy także na wszystkie pytania związane z usługami geologicznymi oraz problematyką ochrony środowiska i gospodarki wodnej.